Запоріжжя хоче грошей на інфекційне відділення для дітей

Опубликовано: 25.05.2021, 18:46

Керівництво Запоріжжя та області, представники Європейського інвестиційного банку, Міністерства розвитку громад та територій обговорили результати реалізації у регіоні Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Її впроваджують у рамках співробітництва України та Європейського інвестиційного банку. У заходів взяв участь міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

Сьогодні у Запоріжжі з робочою поїздкою перебувають заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря та керівник проєкту Європейського інвестиційного банку Рой Дрейкотт. В обласній державній адміністрації відбулась зустріч керівництва міста та області з представниками міністерства та ЄІБ. Головна тема обговорення – результати реалізації проєктів, які впроваджуються у регіоні у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух наголосив, що метою реалізації програми, яку підтримує Європейський інвестиційний банк, є створення належних умов для населення. У ній беруть участь низка міст та громад Запорізької області. Зокрема Запоріжжя, Мелітополь, Приморськ і так далі. Запорізька область та Запоріжжя зацікавлені у продовженні співробітництва, реалізації нових проєктів.

- Запоріжжя запропонувало для фінансування у рамках цієї програми створення сучасного дитячого інфекційного відділення на базі 5-ї міської дитячої лікарні. Частину коштів вже виділено з обласного та міського бюджетів. Вважаю, що це дуже важливий та цікавий проєкт, - зазначив Олександр Старух.

Міський голова Володимир Буряк подякував Європейському інвестиційному банку за успішне співробітництво. Зокрема у рамках Надзвичайної кредитної програми у Запоріжжі відновлюють школу №53, ремонтують Малу гуманітарну академію та мають реконструювати Міський палац дитячої та юнацької творчості.

- Останній проєкт досить масштабний. Місто реконструює площу Запорізьку, а у рамках співробітництва з Європейським інвестиційним банком з іншого боку буде реконструйовано Міський палац дитячої та юнацької творчості. Також розраховуємо на підтримку держави у створенні дитячого інфекційного відділення, адже воно потрібне не лише місту, а й області. Зараз розглядаємо різні варіанти, можливо, це будуть кошти Надзвичайної кредитної програми, або Державного фонду регіонального розвитку, - сказав Володимир Буряк.

Керівник проєкту Європейського інвестиційного банку Рой Дрейкотт зазначив, що Надзвичайна кредитна програма є лише одним з напрямків співробітництва України та ЄІБ. Однак навіть у ній реалізуються понад двісті проєктів, багато з яких вже впроваджені. Банк зацікавлений у поглибленні співпраці і готує нові пропозиції, підписання додаткової угоди, нові проєкти.

- Хочу подякувати керівництву Запоріжжя та області за підтримку наших проєктів, успішне співробітництво. Сподіваюся, що після підписання додаткової угоди з Україною, яка зараз готується, ваш регіон зможе реалізувати додаткові проєкти, - заявив Рой Дрейкотт.

Заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря наголосив, що Україна має успішний досвід роботи з ЄІБ. Головне, що це дозволяє впроваджувати дійсно якісні проєкти, які потрібні громадам. Важливо, що значною мірою вони спрямовані на підтримку вимушених переселенців, територій, які постраждали від війни та знаходяться неподалік від лінії розмежування.

Новости по теме:
У Запоріжжі чоловік потрапив під потяг і загинув. Поліція шукає свідків
В Запорожье няни получат дополнительные 10% к зарплате
В Енергодарі на 99% завершили ремонт приймального відділення
Кабмін хоче змінити формат співпраці з МВФ - як саме
Приймальні відділення у лікарнях Запоріжжя відкриються восени
У Запорізькій області 14 нових матерей-героїнь


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

23.07.2021, 17:53
Роботи на кургані на Хортиці завершать до Дня незалежності
23.07.2021, 16:55
У Запоріжжі чоловік викрав мотоцикл та нашвидкоруч перефарбував його
23.07.2021, 16:26
У Бердянську від ураження струмом загинуло двоє людей
23.07.2021, 16:02
У Запоріжжі патрульні врятували життя чоловікові, який намагався вчинити самогубство
23.07.2021, 14:23
У Бердянську ліквудіють наслідки негоди - дощу ІІІ рівня небезпечності
23.07.2021, 11:46
Владимир Буряк демонстративно заявил о возможном роспуске Запорожского горсовета

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире