Російські судна потрапили у "пастку" в Азовському морі (КАРТИ)

В Азовському морі утворилися цілі "затори" із російських суден через кригу. Рух унеможливився одразу на кількох ділянках.

Відповідні карти оприлюднив на своїй сторінці у Facebook керівник проєкту "Інститут Чорноморських стратегічних досліджень" Андрій Клименко. За його словами, колапс спостерігається у Керченській та Таганрозькій затоках.

"На фото 1 – величезне скупчення суден РФ (більше 100) на виході з Керченської протоки. Всі вони йдуть на північ – до Ростова-на-Дону і далі. Чому стоять? На фото 2 – ситуація в Таганрогській затоці: група суден більше 20 чогось чекає (помітка 2) і невеличка група суден йде до Ростова (помітка 3)", – пояснив фахівець.


На виході з Керченської протоки скупчилися 100 суден РФ


У Таганрозькій затоці зупинилася група із 20 суден

Він додав, що наразі Таганрогська затока вщент забита льодом, а її глибина становить мінімальні 3-4 метри. Крім того, Клименко зазначив, що на 3 оприлюдненому ним фото показано ще одну групу суден, до складу якої входять три криголами.

"З 16:00 2 березня намагаються провести 10 суховантажів до Ростова. Можна побачити, які художні траєкторії вони там описують. Тобто, судна на виході з Керченської протоки чекають, коли криголами проведуть тих, хто вже в Таганрогській затоці", – підсумував експерт.

Водночас він наголосив, що на ситуацію в українських портах Маріуполі та Бердянську це не впливає, адже там глибина значно більша.


У Таганрозькій затоці криголами пробивають шлях для суховантажів


Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше журналіст Борис Пенчук написав, що збудований російськими окупантами Кримський міст опинився під загрозою руйнування через зледеніння Азовського моря та потужні снігопади.

За матеріалами: OBOZREVATEL
Добавлено: 3-03-2021, 09:45
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх