Весняна хвиля коронавірусу може стати національною катастрофою України (ВІДЕО)

Нова хвиля коронавірусу характеризується суперчутливістю і суперпоширенням

Нова хвиля коронавірусу характеризується суперчутливістю і суперпоширенням

Весняна хвиля коронавірусу в Україні, яка загалом вже буде третьою, небезпечніше осінньої, оскільки має характерний стрімкий розвиток.

Про це заявив вчений Інституту біохімії імені Палладіна Національної академії наук України Володимир Галицький, наголосивши, що весняна хвиля може стати національною катастрофою, передає пресслужба НАН.

За словами Галицького, нова хвиля коронавірусу характеризується суперчутливістю і суперпоширенням, а також значною кількістю важких і летальних випадків COVID-19.

"Весняна хвиля COVID-19 буде значно вище і стрімкіше, ніж осіння, і може стати національною катастрофою", - підкреслив учений.

Він додав, що поширення коронавірусу зменшують карантинні заходи, але вирішальну роль відіграє вакцинація.

"Ясна річ, обмежувальні протиепідемічні заходи зменшують поширення інфекції і сприяють швидшому згасанню епідемічної хвилі. Крім того, в Ізраїлі в стримуванні нинішньої хвилі вирішальну роль зіграла масова і чітко проведена вакцинація", - заявив Галицький.

Нагадаємо, раніше глава МОЗ Максим Степанов заявив, що пік третьої хвилі коронавірусної хвороби, який сьогодні фіксують у всьому світі, може припасти на кінець квітня.

За його словами, нашу країну очікує ще один важкий рік через пандемію.

за матерыалами: ZN,UA
Добавлено: 11-03-2021, 09:00
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх