Які підписані Бацьком угоди дають можливість РФ напасти на Україну (ВІДЕО)

​Вдарити по Україні з Білорусі Росії "дозволяють" підписані Лукашенком домовленості - Безсмертний.

Він повідомив, що на білоруській території на постійній основі діють дві російські бази й ще одна споруджується

Протягом останніх років між Мінськом та Москвою укладено цілу низку угод, що забезпечують Кремлю формально-правові гарантії можливого застосування проти України російських збройних сил із білоруських плацдармів. Про це колишній надзвичайний та уповноважений посол України в Білорусі Роман Безсмертний розповів на "Еспресо.TV".


Те, що на сьогодні Білорусь в особі Лукашенка та збройних сил Білорусі є сателітом Кремля, ні в кого сумнівів нема. Взаємодія на рівні військ підтверджується щорічними навчаннями, формуванням відповідних груп і одиниць, особливо в західному і в південному напрямках. Я зараз маю на увазі збройні сили Республіки Білорусь", – зазначив дипломат.

Безсмертний повідомив, що на білоруській території на постійній основі діють дві російські бази й ще одна споруджується.

Також є спільні "угоди про застосування збройних сил Білорусі для Російської Федерації і Російської Федерації для Білорусі між міністерствами оборони та міністерствами внутрішніх справ щодо охорони громадського порядку, охорони державного кордону тощо".

Окрім того, після щорічних парадів і навчань за участю російських військ "вони залишаються на території Білорусі, ніхто їх звідти не виводить", – наголосив Безсмертний.

Як повідомлялося раніше, президент США Джо Байден заявив, що вважає президента Росії Володимира Путіна вбивцею. Також він нагадав, що попереджав Путіна про можливу відповідь на втручання в американські вибори.
Добавлено: 22-03-2021, 11:15
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх