В мережу злили нову порцію переговорів Медведчука з чиновником Путіна

У мережі з'явився аудіозапис розмов нібито народного депутата від партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, якого підозрюють в державній зраді, з керівництвом Росії, яка відбулася в 2015 році.

Її опублікував "Обозреватель".

Медведчук говорив із колишнім керівником протоколу президента РФ, а нині - заступником керівника адміністрації президента РФ Володимиром Островенко. Він просить Островенка сказати "керівнику", що він "передав все, про що домовлялися".

Дослівна розшифровка розмови:

Медведчук: Алло. Привіт, Володя. Привіт.

Островенко: Да..да

Медведчук: Володя, ну спасибі, там все нормально вчора, да?

Островенко: Ага ..

Медведчук: Дивись, передай, будь ласка керівнику. Я сьогодні був днем, все передав, все, що ми домовлялися. Скажіть, що я абсолютно всю інформацію дав, так?


Островенко: Ага ..

Медведчук: Значить, і одне таке питання. Значить він говорить, що ось за цими, за санкціям, так, є якісь там питання з якихось або юридичних або фізичних, то можна сказати мені (коротко сміється). Ну, зрозуміло, так?

Островенко: Так, я зрозумів.

Медведчук: Так. Тобто він там .. Є готовність до редагування. Є готовність до редагування. Ось так. Все, я передав (сміється). Так що доклади, якщо що, добре?

Островенко: Ага, добре ..

Медведчук: Все ..

Островенко: Ага. А то сказали, вони зовсім забили .. Ну я зрозумів. добре

Медведчук: Ні-ні-ні. Ну ти зрозумів (сміється). Я ж повинен передати! (Сміється)

Островенко: Ага.

Медведчук: А то потім почнуть з'ясовувати, скажуть: як, я ж сказав! Реакція - це вже друге питання, а перше питання - треба передати. Правильно?

Островенко: Я зрозумів. Так, добре (сміється).

Медведчук: Так, добре, все, Володя. Якщо що дзвони. Я на зв'язку.


Відзначимо, раніше в мережу злили скандальні переговори Медведчука з ватажком "ДНР" Денисом Пушиліним.

Як повідомляв "Апостроф", 12 травня Віктор Медведчук, прийшов в офіс генпрокурора, де поспілкувався зі слідчим. На короткому брифінгу біля входу в офіс Генпрокурора, Медведчук заявив, що заперечує всі звинувачення. Політик заявив про тиск на нього і готовність до будь-якого сценарію. За його словами, "він не боїться нічого".

Як повідомляв "Апостроф", у вівторок, 11 травня, співробітники СБУ прийшли з обшуками до будинку Медведчука на вулиці Монтажників в Києві.

За матеріалами: Апостроф

Добавлено: 13-05-2021, 16:00
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх