На Харківщині зіпсували тисячі доз вакцин Pfizer

Вакцини не були поставлені на облік в Харківській області

При отриманні вакцин на складі було зареєстровано порушення холодового ланцюга транспортування вакцини в двох контейнерах - 9360 доз.


У Харківській області при отриманні вакцини Comirnaty виробництва американської компанії Pfizer на регіональному складі було зареєстровано порушення холодового ланцюга транспортування препарату в двох контейнерах. Про це повідомив Департамент охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації в ніч на четвер, 15 липня.

За даними чиновників, 30 червня року ДП Укрмедпостач поставили в КП Харківський обласний аптечний склад 21 тисячу 600 доз вакцини Comirnaty/Pfizer.

При отриманні вакцин на складі було зареєстровано порушення холодового ланцюга транспортування вакцини в двох контейнерах (9360 доз).

"1 липня 2021 року було направлено відповідні листи в ДП Укрмедпостач і в Міністерство охорони здоров'я України. Вакцини з виявленням порушення холодового ланцюга транспортування були переміщені в зону карантину і згодом повернуті в ДП Укрмедпостач. Вакцини із зафіксованим порушенням транспортування були поставлені на облік в Харківській області", - йдеться в повідомленні.

Напередодні ЗМІ повідомили, що регіони України отримують вакцину Pfizer з грубими порушеннями умов зберігання. Стверджувалося, що таким чином було розподілено 38 тисяч доз. Також було оприлюднено відео, на якому видно, що в Харків вакцина Pfizer надійшла без спеціального контейнера, без холодових елементів. Внутрішній трекер зареєстрував плюсову температуру. При цьому виробник наполягає на спеціальному температурному режимі - від мінус 60 до мінус 80 градусів за Цельсієм.

Нагадаємо, цього тижня в Україні вакцина Pfizer стала доступна в центрах масової вакцинації. Її можуть отримати всі охочі, але пріоритетом будуть літні люди і люди із супутніми захворюваннями.

Також повідомлялося, що 2 липня в Україні була зафіксована перша смерть після вакцинації від коронавірусу - через чотири години після щеплення препаратом Pfizer/BioNTech помер 47-річний чоловік з Вінниці, пише  Корреспондент.net 

Добавлено: 15-07-2021, 09:13
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх