У ЗСУ назвали кількість учасників параду 24 серпня

У параді на Хрещатику в Києві візьмуть участь тисячі військових з 15 країн і сотні одиниць військової техніки.

Про це повідомив представник Центрального управління безпеки військової служби ЗСУ Руслан Сергієнко на форумі Україна 30 у понеділок, 2 серпня.

"До проведення урочистих заходів залучено понад 5 тисяч особового складу, 100 літальних апаратів, 400 одиниць озброєння і техніки. Під час проведення параду сплановано провести артилерійський салют із Труханового острова", - розповів він.

Також заплановано урочисте проходження бойових кораблів і проліт авіації. Крім того, відбудеться показ озброєння та військової техніки в Одесі.

Він зазначив, що на річці Дніпро основними елементами є повітряний показ літаків і вертольотів, морський показ катерів з висадкою десанту, проходження цивільних яхт і катерів.

Сергієнко зазначив, що вперше на початку параду військ представники сил безпеки та оборони України спільно з представниками країн-партнерів пронесуть державний прапор України.

Також у параді вперше візьмуть участь кінологічний підрозділ країни і близько 15 країн-партнерів.

Як розповів президент Володимир Зеленський, з нагоди Дня Незалежності з 22 по 24 серпня відбудеться понад 150 святкових заходів.

За матеріалами: Корреспондент.net
Добавлено: 2-08-2021, 17:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх