"Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони?

Президент України погодив кандидатуру нового міністра оборони. Такою інформацією в Facebook поділився український журналіст, головний редактор "Цензор.Нет" Юрій Бутусов.

Він звернув увагу на те, що Резніков є професійним адвокатом і не має досвіду в питаннях оборони держави. За словами журналіста, президент сподівається отримати "керовану фігуру" в особі нового глави Міноборони."Мотивацією Зеленського є бажання мати" говорить "міністра оборони замість" мовчазного "Тарана, який не дає інтерв'ю і прес-конференцій через великі труднощі зі зв'язковим викладом своїх думок", - написав Бутусов.


Він уточнив, що чинний міністр Таран нібито "нездоровий" і не в змозі виконувати свої обов'язки на цій посаді.

На думку Бутусова, Резніков не зможе стати тією людиною, яка радикально реформує українську армію. Незважаючи на це, новий кандидат, зі слів журналіста, є інтелектуалом і цілком здатний навести порядок в критичних сферах, зокрема в оборонному замовленні і державні закупівлі.

Довідка 55-річний Олексій Резніков - заслужений юрист України. Він, крім посад віце-прем'єр-міністра і міністра з питань реінтеграції ОСЬ, складається в українській делегації Тристоронньої контактної групи по Донбасу - так званому Мінськом процесі.
Також Резніков є членом Радбезу України з березня 2020 року.

Раніше повідомлялось, що Резніков зробив США привабливу пропозицію у військовій сфері, яке не сподобається Росії.

За матеріалами: "Діалог.UA"
Добавлено: 25-10-2021, 14:30
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх