Відомий фотограф представив знімки ДАП та "кіборгів", які раніше не були опубліковані

Неймовірні фото автор викладає до Мережі останні кілька днів поспіль. Фото він представив у Facebook.

На фото українські воїни захищають Донецький аеропорт, стріляють, відпочивають, їдять і читають книжки.

«Ротація під обстрілом. Аеропорт», — підписав одне із фото автор. «Війна», — читаємо підпис під другим.Відомий фотограф представив знімки ДАП та "кіборгів", які раніше не були опублікованіСергій Лойко — автор численних репортажів з районів військово-політичних конфліктів, в тому числі в країнах колишнього СРСР. Він був єдиним іноземним кореспондентом, який побував в оточеному російськими бойовиками Донецькому аеропорту. В кінці жовтня 2014 року він провів там чотири дні серед українських військових і добровольців. Зауважимо, що Сергій Лойко став автором роману про події Майдану і захисту новітнього українського символу — Донецького аеропорту.

16 січня в Україні — день пам’яті Кіборгів. Це важлива для українців пам’ятна дата, яку запровадили за ініціативи бійців, що вижили у боях за Донецький аеропорт. Цього дня в Україні проводять пам’ятні заходи, щоб вшанувати захисників, які поклали життя за свою державу. В народі їх називають “Кіборгами”. Сьогодні вони є символом патріотизму та відданості незалежній Україні. Всі бійці, які захищали ДАП, отримали державні нагороди (деякі з них — посмертно).

1 січня 2015 року терористи в Донецьку намагалися прорватися в новий термінал аеропорту. ДАП штурмували щодня по кілька разів. Першим не витримав бетон - 13 січня після кількох місяців обстрілів падає диспетчерська вежа. 21 січня бойовики підривають перекриття другого поверху, перетворивши бетонний каркас на руїни. Це сіро-сталеве поле трималося довше, ніж всі відомі оплоти Другої світової війни — 242 дні. Воно забрало життя 109 українських героїв. Втрати ворогів - вдесятеро більші.

За матеріалами: ТСН
Добавлено: 17-01-2022, 09:15
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх