Ексдиректору ДП «Антонов» повідомили про підозру

Колишньому генеральному директору ДП «Антонов» повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України, через службову недбалість посадовця, в наслідок чого, російські окупанти знищили найбільший у світі літак АН-225 «Мрія».

Про це повідомила пресслужба Національної поліції України.

Слідство встановило, що попри застереження державних органів та достеменно знаючи про припинення страхового покриття на це повітряне судно колишній генеральний директор державного підприємства не забезпечив збереження літака, в наслідок чого під час повітряної атаки російських військ на аеропорт у селищі Гостомель «Мрія» згоріла. Сума завданих державі збитків становить понад 8,4 млрд грн.

«У ході слідства допитано понад 50 свідків, вилучено документи, пов’язані з господарською діяльністю ДП «Антонов», у тому числі технічну документацію літака. Проведено комісійну судову пожежно-технічну,  судову вибухотехнічну експертизи та судову транспортно-товарознавчу, яка тривала понад  пів року у зв’язку з відсутністю аналогічних літаків у світі», – йдеться у повідомлені.

До того ж в поліції повідомили, що наразі слідчі перевіряють інформацію щодо можливості евакуації ще шести літаків, у тому числі Ан-124 «Руслан», які тоді перебували на території аеропорту.

Добавлено: 6-04-2023, 12:48
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх