Президент України підписав законопроєкт про демобілізацію військових строкової служби

Пропонують установити, що військовослужбовці строкової служби, термін яких закінчився під час дії воєнного стану, звільняються з військової служби в запас із відстрочкою від мобілізації на 12 місяців.

Володимир Зеленський підписав закон щодо демобілізації строковиків. Разом з головою держави підпис під документом поставив і спікер парламенту Руслан Стефанчук. Про це написали на сайті Верховної ради.

22 лютого Президент України вніс до Верховної Ради законопроєкт стосовно термінів строкової військової служби. Наступного дня депутати прийняли законопроєкт №11035 щодо демобілізації військових-строковиків.

У законопроєкті пропонують демобілізувати військовослужбовців строкової служби, термін яких закінчився під час дії воєнного стану та тих, чию військову службу продовжено понад встановлені терміни. Вони мають звільнитися з військової служби в запас у терміни, визначені указом глави держави.

З 1 серпня 2023 року строковики, в яких закінчується строк служби за призовом, можуть добровільно мобілізуватися до війська.

Фото: Ілюстративне | Новинарня
мобілізація, ЗСУ, війна, строкова служба
Добавлено: 27-02-2024, 12:11
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх