Путін розповів, що врегулювали з Байденом стосовно України

Перше питання, яке поставили президенту РФ на пресконференції після зустрічі з Байденом, стосувалось України.

Путін заявив, що Україна з Байденом обговорив детально. За словами глави РФ, щодо можливого вступу України в НАТО, то ця тема зачіпалася "мазком"

«Тема України зачіпалася. Байден згоден з тим, що в основі врегулювання ситуації на Донбасі повинні лежати Мінські угоди», – заявив Путін.

Також глава Кремля також сказав, що у РФ тільки одне зобов'язання щодо України – сприяти реалізації Мінських угод. Якщо уряд України готовий почати їх реалізацію, то Росія піде цим шляхом.

«У нас зобов'язання по Україні тільки одне – сприяти реалізації Угоди, якщо вона готова до цього, то ми підемо цим шляхом без всякого сумніву», – заявив Путін.

Він підкреслив, що у нього є нібито "одне зобов'язання з приводу України - сприяти реалізації мінських угод".

Вже традиційно для своїх виступів він зазначив, що Україна "повинна внести зміни в свою Конституцію і політично інтегрувати Донбас".

Також президент Росії у своєму стилі вирішив "пожартувати" на питання журналістів про стягування російських військ до кордонів України.

"Ми проводимо навчання на своїй території, але ми не проводимо навчання підтаскуючи техніку і озброєння до кордону США - Путін", - додав він.

За матеріалами: Главком
Добавлено: 17-06-2021, 08:15
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх