Знайдено нові ліки від важкої форми COVID-19

Вірус допомагає нейтралізувати суміш з двох антитіл, які вводять внутрішньовенно. Випадки летального результату знижуються на третину.

Знайдени нові ліки від важкої форми COVID-19

Дослідники з Оксфордського університету створили лекартсва проти важких форм коронавірсной інфекції. Як пише ВВС, препарат складається з суміші двох антитіл.

Тестування ліки показало успішні результати. І вчені стверджують, що препарат може допомогти кожному третьому пацієнту з COVID-19.

"Введення пацієнтам даної комбінації двох антитіл шляхом внутрішньовенної інфузії фактично знижує шанси померти на одну п'яту", - зазначив професор медицини та епідеміології університету Мартін Лендрі.

За його словами, в дослідженні брали участь 10 тисяч британців з діагнозом коронавірус. Після цього, експерти з'ясували, що шляхом такого лікування, летальність істотно знижується. А разом з нею знижується тривалість перебування в лікувальному закладі - в середньому це чотири дні, а також можливість використання ШВЛ.

Однак, лікування даним препаратом підлягають тільки ті, у кого ще не виробилися антитіла для боротьби з COVID-19.

Відзначається, що вартість ліків порядку 1,4 2,8 тисячі доларів.

Також вчені стверджують, що крім нового препарату використовували стероїд Дексаметазон, який також сприяє зменшенню смертей в боротьбі з важким перебігом коронавируса.

Нагадаємо, ВООЗ попереджає світ про новий штам коронавируса, який вже зафіксовано в 29 країнах світу. Мутація під назвою Лямбда загрожує імунній системі людини.

Додамо, в Індії знайшли новий штам коронавируса Дельта. Експерти стверджують, що його вже зафіксували в Росії, тому, ймовірно, в Україні він прийде їх східних областей.

За матеріалами:  Корреспондент.net
Добавлено: 17-06-2021, 15:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх