ЄС затвердив секторальні санкції проти Білорусі: що сюди відноситься

Це санкції стосовно нафти, калію, банківської справи, тютюну та технологій спостереження.

Країни Євросоюзу у четвер, 24 червня, затвердили секторальні санкції проти Білорусі через примусову посадку літака Ryanair у Мінську, повідомляє у Twitter кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Письмова процедура закінчилася. Тепер затверджено галузеві санкції ЄС щодо Білорусі. Вони торкнуться таких галузей, як нафта, калій, банківська справа, тютюн та технології спостереження", - написав Йозвяк.

 

  • заборону на постачання обладнання, технологій або ПЗ для перехоплення телефонних розмов та ідентифікації користувачів в інтернеті;
  • заборону на постачання товарів подвійного призначення;
  • обмеження торгівлі нафтопродуктами, продуктами калійної промисловості, а також товарами, які використовуються для виробництва сигарет;
  • обмеження доступу до європейських фінансових ринків;
  • заборону послуг страхування для білоруського уряду і державних органів;
  • Європейський інвестиційний банк припиняє будь-які виплати або платежі за всіма угодами щодо проектів у державному секторі;
  • країни-учасниці ЄС мають вжити заходів щодо обмеження участі банків у білоруських проектах.
Таким чином, санкції були затверджені перед початком саміту ЄС, який відбудеться 24-25 червня у Брюсселі.

Нагадаємо, що Рада ЄС 21 червня затвердила рішення про заборону в'їзду і замороження активів 78 осіб і восьми компаній, пов'язаних з режимом Александра Лукашенка.

18 червня Міністри ухвалили політичне рішення про секторальні санкції проти Білорусі. Про розширення санкцій щодо Білорусі оголосили також США, Канада та Британія.

4 червня Рада ЄС затвердила рішення заборонити білоруським авіаперевізникам польоти у повітряному просторі ЄС та використовувати аеропорти країн Євросоюзу.

ПО МАТЕРIАЛАМ: ZN.UA
Добавлено: 24-06-2021, 17:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх