Мінськ повідомив, кому з українців відкритий в'їзд в Білорусь

У Мінську роз'яснили своє рішення про закриття кордону з Україною - воно стосується тільки боротьби зі злочинністю.

Білоруський кордон не закриті для українських туристів, звичайних громадян і бізнесу. Про це заявив глава МЗС країни Володимир Макей в інтерв'ю телеканалу RT в понеділок, 12 липня.

"Для туристів, для звичайних громадян кордони відкриті. Те, що було сказано, що ми закриваємо кордону, означає, що з урахуванням тих подій, які мали місце останніми днями, а тут від фактів нікуди не піти, я маю на увазі те, що було показано по телебаченню останнім часом, зі зброєю, з організацією терористичних актів, анархістами і так далі, все це змушує нас пильніше дивитися на охорону наших кордонів ", - сказав він.

Макей підкреслив, що закриття кордону "не означає, що існують якісь перешкоди для бізнесу, для туризму або для переміщення звичайних громадян".

"Але те, що стосується протидії організованій злочинності, спроб організувати тут терористичні акти, - тут ми будемо вживати найжорсткіших заходів", - заявив він.

Нагадаємо, 2 липня Олександр Лукашенко оголосив, що прикордонні війська республіки повністю перекрили держкордон з Україною через те, що нібито "величезна кількість зброї надходить з України в Білорусь".

Українські прикордонники і МЗС повідомляють, що кордон не закривалася.

За матеріалами:  Корреспондент.net
Добавлено: 13-07-2021, 09:50
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх