Олімпіада у Пекіні-2022: онлайн-трансляція

Ігри тривають в умовах дуже жорстких ковідних обмежень, а багато зіркових спортсменів і зовсім не приїхали до Китаю через пандемію коронавірусу. Корреспондент.net слідкує за Олімпіадою-2022 у режимі онлайн.

Олімпіада-2022: текстова трансляція

10 лютого

На шостий день зимової Олімпіади у Пекіні розіграно вісім комплектів медалей.

У змаганнях з гірськолижного спорту серед чоловіків (гірськолижна комбінація — слалом) перемогу здобув австрієць Йоганнес Штрольц. Срібло дісталося норвежцю Александру Кільді, бронза — канадцю Джеймсу Кроуфорду. Українець Іван Ковбаснюк на 14-му місці.

Чемпіонкою з ковзанярського спорту (5000 м) стала Ірен Сгавітен із Нідерландів. Трійку лідерів доповнили Ізабель Вайдеманн (Канада) та Мартіна Саблікова (Чехія).

У лижних гонках на 10 км (класичний стиль) перемогла Тереза ​​Йогауґ із Норвегії. Срібну медаль здобула Кертту Нісканен із Фінляндії, бронзову — її співвітчизниця Кріста Пярм’якоскі. Українка Марина Анцибор — 58-ма.

У санному спорті (командні змагання — естафета) перемогла збірна Німеччини. Трійку лідерів доповнили Австрія та Латвія. Збірна України на 11-му місці.

У фінальному заїзді хафпайп золоту медаль здобула сноубордистка зі США Глоя Кім. На другому місці — іспанка Керо Кастельє, на третьому — японка Томіта Сена.

Великий фінал сноуборд-кросу серед чоловіків завершився перемогою австрійця Алессандро Геммерле. Срібло дісталося канадцю Еліоту Грондену, бронза — італійцеві Омару Візинтіну.

Довільна програма з фігурного катання принесла перемогу американцеві Нетану Чену. Друге і третє місця у японців Кагіями Юми і Уно Шоми. Українець Іван Шмуратко посів 24-те місце.

Олімпіада-2022. Чемпіони з фігурного катання Нетан Чен, Кагіяма Юма, Уно Шома

Другий фінал із фристайлу (акробатика, змішані команди) завершився перемогою збірної США (Ешлі Кольдвел, Кристофер Лайлліс, Джастін Шенефельд). Срібну медаль здобула команда Китаю (Сюй Ментао, Цзя Цзунян, Ці Гуанпу), бронзову — команда Канади (Маріон Тено, Льюїс Ірвінг, Міха Фонтейн).

Добавлено: 11-02-2022, 09:30