Олімпіада у Пекіні-2022: онлайн-трансляція

Офіційна церемонія відкриття відбулася4 лютого. Зимові Олімпійські ігри у 2022 році відбуваються у Китаї.

Ігри тривають в умовах дуже жорстких ковідних обмежень, а багато зіркових спортсменів і зовсім не приїхали до Китаю через пандемію коронавірусу. Корреспондент.net слідкує за Олімпіадою-2022 у режимі онлайн.

13 лютого

На дев’ятий день Олімпійських ігор у Пекіні розіграні сім комплектів нагород.

У змаганнях з біатлону (гонка переслідування серед жінок, 10 кілометрів) чемпіонкою стала Марте Олсбу Рейселан з Норвегії. На другому місці Ельвіра Еберг із Швеції, на третьому — Тіріль Екхофф, Норвегія. Українка Юлія Джима посіла 13-ту позицію, Анастасія Меркушина — 25-ту, Ірина Петренко — 55-ту.

Серед чоловіків у аналогічних змаганнях на 12,5 кілометра переміг француз Кентен Фійон-Майє. Срібну медаль отримав норвежець Тар'єй Бьо, бронзову — росіянин Едуард Латипов. Українець Дмитро Підручний на 13-му місці, Артем Прима — на 18-му, Антон Дудченко — на 23-му.

У гірськолижному спорті (гігантський слалом, другий заїзд) золотим призером став Марко Одерматт зі Швейцарії, срібним — Жан Кранець зі Словенії, бронзовим — Матьє Февр із Франції.

Чемпіонкою з ковзанярського спорту (500 метрів) стала американка Ерін Джексон. Срібну та бронзову медалі здобули японка Міхо Такагі та росіянка Ангеліна Голікова.

Олімпіада-2022. Ерін Джексон

У лижних перегонах серед чоловіків (естафета 4×10 кілометрів) перемогла команда ОКР (Олексій Червоткін, Олександр Великовунов, Денис Спіцов, Сергій Устюгов). На другому місці збірна Норвегії (Еміль Іверсен, Пол Голберг, Ханс Холунн, Йоханнес Клебо), на третьому — Франції (Рішар Жув, Південно Лапалюс, Клеман Парісс, Моріс Маніфіка).

Змагання з шорт-треку серед жінок (3000 метрів, естафета, фінал А) завершилися перемогою збірної Нідерландів (Сюзанне Схюлтінг, Селма Паутсма, Ксандра Велзебур, Яра ван Керкхоф), яка встановила олімпійський рекорд — 4.03,409. Друге місце посіла — команда Кореї (Со Ві Мін, Чхве Мін Чжон, Кім А Лан, Лі Ю Бін), третє — Китаю (Цюй Чуньюй, Чжан Чутун, Фань Кесінь, Чжан Юйтін; Хань Юйтун).

Серед чоловіків змагання з шорт-треку на 500 метрів (фінал А) принесли перемогу Лю Шаоану (Угорщина). «Срібло» дісталося росіянину Костянтину Івлієву, «бронза» — канадцю Стівену Дюбуа. Українець Олег Гандей — 27-й.