Безкоштовний інтенсивний курс з лідерства для дівчат оголошує набір у Запоріжжі

Благодійний фонд «Імпульc UA» запрошує дівчат віком 16-22 роки, які мають бажання стати лідеркою, прагнуть просувати ідеї молодіжного жіночого руху та рішуче виступати за права жінок у своїй громаді або місті до участі у безкоштовному інтенсивному курсі «Ліга успіху»: Лідерство для дівчат.

Курс передбачає проведення шести модулів у форматі вебінарів, онлайн-зустрічі з експертками та успішними жінками-лідерками, креативні практичні завдання та інтерактиви.

Під час онлайн-занять студентки зможуть опанувати найважливіші лідерські навички такі як: стратегічне планування, креативне мислення, побудова ефективної комунікації, ораторська майстерність та інші, надихнуться історіями успіху жінок у різноманітних сферах: науці, мистецтві, політиці, ІТ.

Також у межах курсу дівчата дізнаються для чого потрібна гендерна рівність і чому ця проблема стосується не тільки жінок, яким чином можна досягти професійного зростання та як заохотити людей долучатись до своєї команди інноваторів та зможуть у майбутньому в разі необхідності захистити свої права.

Участь у навчанні безкоштовна. По завершенню модулю всі учасниці отримають сертифікати.

Щоб стати учасницею курсу необхідно заповнити анкету реєстрації за посиланням: https://forms.gle/QpuXBvtmS29XPaoYA.  Заявки приймаються до 12 червня (включно).

"Долучайтеся до неформального навчання та створюйте своє успішне майбутнє вже сьогодні!
Інтенсивний курс навчання з лідерства для дівчат реалізовує Благодійний фонд «Імпульс UA» в межах проєкту «Ліга успіху»/«Розвиток громадської активності серед підлітків та молоді вразливих категорій», що здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні", - повідомляють організатори.
 
Добавлено: 7-06-2020, 13:18
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх