Середньомісячна заробітна плата на Запоріжжі 12,5 тис. грн

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю з посиланням на голову ЗОДА Олександра Старуха.

"Першими в ріст пішли базові галузі. Зростання показників зафіксували у металургії та енергетиці. У січні регіональний індекс промислової продукції склав 100,4%, що на 4% вище за загальноукраїнський", - повідомили в облдержаміністрації.

Добра динаміка економіки позитивно позначилась на доходах населення і наповненні бюджетів.  Середньомісячна заробітна плата на Запоріжжі склала 12542грн. (5 місце серед усіх регіонів України)  і за рік збільшилась на 17%. До Державної скарбниці за два місяці 2021 року надійшло 1,5 млрд. грн., що на 45% більше, ніж минулого року.

«Ситуація непроста. Ресурсів не так багато. Минулий рік - мінус 204 мільйонів і мінус дев’ять відсотків в економіці регіону. Проте  маємо легкий натяк на зростання. Підросла енергетика – у  нас на АЕС вперше працювали всі шість блоків. Але заспокоюватися зарано – у переробних галузях спад все ще триває», - зазначив Олександр Старух.
Добавлено: 16-03-2021, 10:29
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх