Олександр Старух: Відкриття Музею судноплавства на Хортиці - перспектива на найближчі роки

Першочергове завдання на цей рік – стимулювати розвиток історичної, північно-східної частини заповідного острову. У планах - відремонтувати Музей історії Запорозького козацтва, обладнати велодоріжки, зробити благоустрій парків, реконструювати територію навколо найвищого у Запоріжжі флагштоку, розповів на пресконференції очільник Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Про це повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Над стратегією розвитку заповідника працюють кілька проєктних груп. Вже є перші результати - за останній місяць до державної власності повернули понад 600 га землі. Завдяки підтримці Президента України держава активно опікується долею туристичної перлини Запоріжжя. Минулого тижня під час форуму "Україна 30. Культура. Медіа. Туризм" було презентовано плани масштабного оновлення інфраструктури Хортиці.

- Серед перспектив на найближчі роки - відкриття Музею судноплавства. Таких унікальних об’єктів у світі досить мало, а у Запорізькому регіоні є безліч підводних знахідок, суден, що чекають на підняття та дослідження фахівцями. Але об’єкт великий і вимагає великих капіталовкладень та часу, – наголосив Олександр Старух.

Також керівник області повідомив, що незабаром відбудеться публічна презентація плану дій із розбудови Хортиці, реалізація якого розпочнеться вже цього року.
Добавлено: 16-03-2021, 15:03
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх