У Мелітополі змінили оплату за відвідування дитячого садка: кого це стосується

На минулому засіданні виконкому, яке пройшло в Мелітополі 22 липня, були внесені зміни в рішення «Про встановлення вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста». Таким чином, ті батьки, які живуть і працюють в Мелітополі, але не мають місцевої прописки, зможуть оплачувати не повну вартість харчування для дітей в дошкільному закладі.

Відвідування комунального дитячого садка в Мелітополі безкоштовне. Батьки оплачують лише вартість харчування. А його розмір дорівнює 30 гривень в день (21 гривня - для дітей до трьох років). Батьки, які мають мелітопольську прописку, оплачують 70%. вартості харчування, решту суми доплачує місто з місцевого бюджету.

Раніше батьки без міський прописки могли розраховувати на допомогу міста в оплаті харчування тільки в тому випадку, якщо вони і працюють, і живуть в Мелітополі, підтвердивши це документально. Тепер батькам досить жити або працювати в місті, щоб оплачувати 70% вартості харчування.

Також члени виконкому звільнили від оплати за харчування такі пільгові категорії:
  • діти, які мають статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • діти з інвалідністю;
  • діти працівників органів внутрішніх справ та військових, загиблих під час виконання службових обов'язків;
  • діти-переселенці з тимчасово окупованої території України і районів проведення антитерористичної операції (далі - АТО);
  • діти, батьки яких безпосередньо беруть участь в бойових діях під час проведення АТО, що підтверджується відповідною довідкою з військової частини (довідка діє протягом 3-х місяців з моменту надання її для встановлення пільги) і діти осіб, визнаних учасниками бойових дій під час проведення операції об'єднаних сил (антитерористичної операції), діти осіб з інвалідністю в слідстві війни, які не мають посвідчення учасників бойових дій і живуть в Мелітополі;
  • діти осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не мають посвідчень учасників бойових дій та проживають в Мелітополі;
  •  діти з сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах, а також батьки дітей і особи, які їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органами праці та соціального захисту.
  • 50 відсотків від повної вартості повинні платити сім'ї, що мають трьох і більше дітей.
Добавлено: 26-07-2021, 07:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх