Посадовці вільнянської лікарні привласнили на ковідних доплатах 2 млн гривень

З 2016 року у Вільнянській районній багатопрофільній лікарні діяла організована група, яка привласнювала собі кошти медичного закладу.

За процесуального керівництва Запорізькою окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 3-х службових осіб КНП «Вільнянська районна багатопрофільна лікарня» Вільнянської районної ради за фактами заволодіння чужим майном у особливо великих розмірах, незаконних дій з платіжними картками, службового підроблення за попередньою змовою групою осіб та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 3, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 200, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 200, ч. 1 ст. 209 КК України), повідомляє Відділ інформаційної політики прокуратури області.

За даними слідства, посадовці лікарняної установи у складі організованої злочинної групи з травня 2016 року по березень 2021 року шляхом підроблення платіжних доручень на виплату заробітної плати заволоділи бюджетними коштами КНП «Вільнянська районна багатопрофільна лікарня» Вільнянської районної ради, у тому числі і коштами на додаткові виплати медичним та іншим працівникам, які надають медичні послуги, пов’язані з наданням медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, на загальну суму понад 2 млн грн., якими розпорядились на власний розсуд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Відділення поліції №2 Запорізького районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області.

За матеріалами: ztv.zp.ua
Добавлено: 27-07-2021, 13:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх