ВІДЕО масштабної пожежі на Хортиці: гасіння ускладнив сильний вітер

На острові Хортиця, де обіцяли посилити протипожежні заходи, кілька годин вирував вогонь. Горів сосновий ліс між селищем «Лісниче», станцією «Січ» і балкою «Генералка». Вигорів гектар території, в тому числі 500 квадратів лісу. У запорізькому заповіднику Хортиця сталася пожежа. Керівництво підозрює, що мав місце підпал.

Відео з місця подій наводить адміністрація заповідника.

Рятувальникам допомагали добровільні дружини заповідника.Пожежні машини не могли під'їхати до вогню, тому доводилося використовувати спеціальні ранці з водою і підручні засоби.


Причина пожежі встановлюється. Директор заповідника Максим Остапенко впевнений, що мав місце підпал. Після того, як загорілася суха трава, ситуацію ускладнив сильний вітер.

Гасили пожежу близько двох годин. Постраждалих і жертв не було, але вигоріла значна територія, вогнем знищено рідкісних представників тваринного і рослинного світу Хортиці.


Нагадаємо, на 27−28 липня в південних і південно-східних областях оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Спекотна погода до +33 градусів в поєднанні з вітром сприяє швидкому поширенню вогню.

За матеріалами: Факти
Добавлено: 28-07-2021, 08:01
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх