У Запоріжжі штрафують пасажирів без масок

На Запоріжжі проходить спільний моніторинг стану обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів, в тому числі, дотримання карантинних обмежень, за участю представників Нацполіції, Укртрансбезпеки та Держпродспоживслужби.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

За результатами спільного моніторингу:


• співробітниками Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації було складено 1 акт на перевізника за порушення договірних відносин з облдержадміністрацією;


• співробітниками Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки складено 1 акт на перевізника за порушення вимог ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» (компанія «Бастур» в черговий раз здійснювала перевезення пасажирів нелегально).

Також за попередні 2 доби проводилися відповідні рейди у громадському транспорті за участі Управління патрульної поліції в Запорізькій області та територіального підрозділу Укртрансбезпеки.

За оперативною інформацією Управління патрульної поліції в Запорізькій області за період з 18.10.2021 по 19.10.2021 працівниками Управління патрульної поліції в Запорізькій області складено 31 протокол за ч. 1 ст. 443 КУпАП (перевезення пасажирів в кількості, що перевищує кількість місць для сидіння, зазначеною в реєстраційному документі) та винесено 40 постанов за ч.2 ст. 443 КУпАП (перебування у громадському транспорті під час карантину без засобів індивідуального захисту).

Всього було складено 71 адмінматеріал.
Добавлено: 22-10-2021, 04:30
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх