Очільник Запорізької ОДА: Кожен з нас обирає – потрапити в реанімацію, чи пройти вакцинацію

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух відвідав обласну інфекційну клінічну лікарню. Ситуація із завантаженістю цього медичного закладу, який приймає найтяжчих хворих на COVID19, дуже складна – в реанімації, розрахованій на 6 місць, перебуває 13 хворих. Загалом зайнятість ліжок складає до 93%, більшість пацієнтів потребує кисневої терапії, або знаходиться під апаратами штучної вентиляції легень. Люди, які перебувають у важкому стані, здебільшого не вакциновані – відзначають лікарі.


Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

- Кожен з нас обирає – потрапити в реанімацію, чи пройти вакцинацію. Ми нагадуємо, що єдиний варіант, аби полегшити перебіг хвороби – це пройти вакцинацію. 95%, які потрапили в лікарні в тяжкому стані, - не вакциновані. Вакцинальна кампанія у Запорізькій області продовжується. Ми досягли розрахункових цифр в 10-11 тисяч щеплень на добу, але це замало. Для того, щоб вийти з цього затяжного піке, нам треба пришвидшити темпи вакцинації. Я вдячний тим, хто ставиться до свого здоров’я більш відповідально. Ми в медичній системі маємо понад 90% вакцинованих, у освітній галузі – близька 90%. Так само очікуємо відповідальності від усіх інших груп, щоб люди берегли своє здоров’я, і не доводили ситуацію до апаратів ШВЛ, - наголосив Олександр Старух.

Голова ЗОДА розповів, що зараз посилена увага приділяється працівникам сфери громадського транспорту. Наразі в області вакциновано 53 % водіїв. А від завтра в регіоні починають діяти обмеження для пасажирів приміського транспорту.


Добавлено: 27-10-2021, 15:43
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх