Запорізький нардеп підтвердив, що обласну владу може очолити бойовий генерал

За даними журналістських джерел, на посаду голови Запорізької обласної військової адміністрації розглядається кандидатура бригадного генерала Володимира Горбатюка, начальника штабу та заступника командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.
Цю інформацію в коментарі «Паноптикону» підтвердив народний депутат із Запоріжжя, член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Геннадій Касай:

— За моєю інформацією, таке кадрове рішення ухвалене вже «на 99%». Повністю його підтримую та закликаю запорожців з довірою поставитися до нового очільника обласної військової адміністрації. Мені відомо, що Володимир Горбатюк — справжній професіонал військової справи та командир, пройшов миротворчі місії за кордоном та війну на Донбасі, неодноразово відзначався державними нагородами, має ступінь магістра з національної безпеки.
Разом з тим хочу зазначити, що і серед військових, і у владних кабінетах давно обговорювалося питання про необхідність посилення «військової складової» у регіональній владі. Щоб наші захисники та високопосадовці були однодумцями та злагоджено працювали на спільний результат. Призначення професіонала, який глибоко розуміється на обороні, військовій логістиці, організаційних питаннях — це важливий фактор для захисту та майбутнього звільнення нашого регіону.
Добавлено: 2-02-2023, 12:46
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх