В Енергодарі окупанти вивозять навчальне обладнання із ЗАЕС
В окупованому Енергодарі росіяни почали вивозити обладнання з навчально-тренувального центру Запорізької атомної електростанції. Про це інформує пресслужба ЗОВА із посиланням на дані Генерального штабу Збройних сил України."Російські загарбники продовжують грабувати тимчасово захоплені території. Нещодавно, в Енергодарі, окупанти почали вивозити з навчально-тренувального центру Запорізької атомної електростанції навчальне обладнання, на якому проводилось підвищення кваліфікації персоналу", - йдеться у повідомленні.
Раніше ми повідомляли, що окупанти за минулу добу, 12 березня обстріляли цивільну інфраструктуру у районі 9 населених пунктів у Запорізькій області. До поліції надійшло 4 повідомлення про руйнування цивільних об'єктів.