Мелітопольський богатир став призером кубка Європи

Цими вихідними у місті Батумі пройшов кубок Європи з богатирської тяги. На змаганнях найсильніших атлетів старого світу були і вітчизняні силачі. За попередніми даними, дві медалі престижних стартів їдуть до України.

Так, бронзу у ваговій категорії до 105 кг завоював відомий мелітопольський богатир, волонтер, заслужений тренер України, а віднедавна і керівник управління молоді та спорту при Мелітопольській міській раді Валерій Газаєв:

"Напевно, вперше в житті було трохи страшно виступати на змаганнях, бо за останні 6 тижнів в мене було всього 4 тренування. Я знав, що можу потягнути багато, але переживав, чи витримають м’язи та зв’язки, враховуючи те, що на попередніх змаганнях у Нідерландах я отримав травму. Але все пройшло добре. Я програв "срібло" лише по власній вазі, а від "золота" відстав на 10 кг. Завдання мінімум – потрапити на п’єдестал, - виконано".

За декілька днів Валерій Газаєв повернеться до Запоріжжя і відразу візьметься до підготовки на найважливіший старт в цьому році – командний чемпіонат світу "World’s Strongest Nation U105", який відбудеться 24 вересня в Німеччині.

Крім цього, ще один український силач з Кремінної Олександр Дубовой завоював бронзову медаль у категорії Masters (40+).

Не зважаючи на війну, відсутність спеціального обладнання та нерегулярні тренування, українські силачі продовжують підтримувати спортивний імідж нашої держави на найвищому рівні.
Добавлено: 25-07-2023, 13:30
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх