Окупанти посилюють перевірки та прослуховування телефонів на території Запорізької області, - Федоров

Ілюстративне фото
На тимчасово окупованій території Запорізької області росіяни посилюють перевірки та прослуховування телефонів.
Про це повідомив міський голова захопленого Мелітополя Іван Федоров.
"В будь-який момент можуть перевірити телефони мешканців на підприємствах чи прямо на вулиці в пошуках "забороненого" проукраїнського контенту", - зазначив він.
За його словами, окупанти вже обмежили доступ до українських сайтів та зламують проукраїнські чати і Телеграм-канали. Наразі на території регіону створено багато друкованих та електронних ресурсів, через які вони поширюють російську пропаганду.
Крім цього, основною вимогою від учителів, школярів та батьків стало встановлення месенджера "Сферум", який розроблено для "навчального процесу". Проте Федоров зауважує, що з його допомогою ФСБ зможе шпигувати за власником телефону.