У заповіднику «Хортиця» рятують молодих карасів, які опинились в змілілій заплаві через зниження рівня води (ФОТО)

Державна екологічна інспекція Південного округу долучилась до ініціативи Національного заповідника «Хортиця» з переміщення водних біоресурсів з метою недопущення їх загибелі.Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Південного округу.

У зв’язку зі зниженням рівня води у залишкових водоймах заплави острова Хортиця утворилась ділянка зі скупченням молодих карасів, що потребують негайного перенесення до більш сприятливих гідрологічних умов.

У заході прийняли участь керівництво Державної екологічної інспекції Південного округу та Департаменту захисту довкілля ЗОДА.

«Заходи з попередження задухи допоможуть зберегти популяцію карасів та забезпечити продовження їх розмноження в інших водних ресурсах з більш сприятливими гідрологічними умовами. Варто зазначити, що переселення проведено з дотриманням екологічних стандартів, щоб максимально зменшити негативний вплив на природні екосистеми» - зазначив начальник Інспекції Олег Бігдан.Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 3-10-2023, 20:35
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх