Активісти пропонують впровадити сучасну систему управління відходами у Запоріжжі

В червні цього року у Запоріжжі створили петицію, яка закликає міську владу «Побудувати сучасну систему управління відходами (сортування, компостування тощо)». Її автором є член правління громадської організації Zero waste ZP та “Запоріжжя без сміття” Іван Калоша.В інтерв’ю виданню Vidbudova.onlinе він розповів про перспективи такої ініціативи.

Так, згідно з національною стратегією поводження з відходами на наступні роки, в Україні мають бути створені місцеві та регіональні плани поводження з відходами.

“Знаючи, що місцева влада може приховано зробити свої кроки, як добрі, так і погані, ми хотіли привернути увагу до цієї теми. Ми попрацювали з експертами, випрацювали рекомендації, розбили їх умовно на роки, як би ми бачили, як це повинно було б виглядати згідно із системою поводження з відходами та запропонували спеціальний посібник владі й людям”, - зазначив Іван Калоша.


Варто зауважити, що збір підписів на петицію вже завершено - вона зібрала 763 голосів з необхідних 750. Її обіцяють розглянути на наступній черговій сесії міськради.
Добавлено: 3-11-2023, 16:08
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх