Власники зруйнованого у Мелітополі житла можуть взяти участь в тестовому проєкті єВідновлення

Не дивлячись на те, що Мелітополь наразі перебуває під окупацією, власники зруйнованого в цьому місті житла зможуть подати заяву на компенсацію в рамках програми єВідновлення.


Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради України з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк.

Цей проєкт є експериментом, і в разі його успіху програму розширять на інші міста, які тимчасово захопила рф. Пілотним містом для тестування став Мелітополь. За даними міської влади, у місті зруйновано зо два десятки будинків.

14 листопада набула чинності постанова Кабінету Міністрів №1185, яка запускає експериментальний проєкт із проведення обстеження знищеного внаслідок російської збройної агресії житла окремих категорій із застосуванням інформаційних продуктів дистанційного зондування Землі. Мета проєкту - встановити за результатами такого обстеження факт їх знищення, що необхідно для розширення "єВідновлення" для громадян, житло яких перебувало на окупованих територіях.

Проєкт триватиме протягом трьох місяців, його учасниками виступають виконавчий орган Мелітопольської міської ради та Запорізька обласна військова адміністрація. Координатор експериментального проєкту - Мінвідновлення.

Щоб стати учасником програми, власник зруйнованого житла має подати заяву про компенсацію. Це можна зробити через «Дію», ЦНАП або нотаріуса. Деталі за номером відкритого простору допомоги «Саме тут» +38 (067) 329-01-81.
Добавлено: 22-11-2023, 16:15
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх