Депутати Запорізької облради вп'яте не зібралися на позачергову сесію

Сьогодні, 23 листопада, згідно з розпорядженням голови обласної ради було скликано десяту позачергову сесію.


На порядку денному - питання щодо керівників двох комунальних установ. Йдеться про поновлення Володимира Шинкаренка на посаді директора КНП "Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня" та Валерія Стойчева на посаді в.о. директора КЗ "Василівський історико-архітектурний музей-заповідник "Садиба Попова" за рішенням суду. Повідомляється на сайті Запорізької обласної ради.

Сесія не змогла розпочати роботу через недостатню кількість присутніх депутатів і, відповідно, відсутність кворуму. На засіданні зареєструвалися 22 депутати. Голова обласної ради Олена Жук оголосила, що сесія не може ухвалювати жодних рішень.

Враховуючи те, що питання про поновлення керівників комунальних установ та закладів можуть прийматися виключено на сесії обласної ради, рішення щодо означених керівників залишається відкритим, - прокоментувала ситуацію Олена Жук.


Раніше Паноптикон писав про те, що Запорізьку обласну раду можуть позбавити повноважень. Крім того,ми писали про те, Хортицька національна академія не може розпочати ремонт, щоб відновити будівлі після ворожих обстрілів, через те, що пленарне засідання сесії обласної ради ніяк не відбудеться.
Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 23-11-2023, 16:32
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх