Поштову марку «русскій воєнний флот – до дна!» погасили на Хортиці

8 травня у Національному заповіднику «Хортиця» погасили нову поштову марку «русскій воєнний флот – до дна!». Її вже ввели в обіг Укрпошти. Тираж – мільйон примірників. Марку випустили за підтримки ВМС ЗСУ. У заході взяли участь представники Запорізької обласної державної адміністрації та керівництво заповідника. Про це повідомили у Національному заповіднику Хортиця.

Як повідомляється, марка є третьою у серії поштових марок воєнного часу «русскій воєнний корабль… !», і символізує очищення Чорного моря від російських кораблів. На марці зображені кораблі, які є найбільш вагомою втратою ворога за два роки повномасштабного вторгнення. А от ворожий сторожовий крейсер «Адмірал Макаров», поки ще не ушкоджений, зображений під прицілом. В аркуші 4 марки, художником став Віктор Грудаков. На поштовому випуску також використано шрифт UAF Sans Дмитра Растворцева, розроблений спеціально для ЗСУ.

«Ми всі пам’ятаємо, як на наступний день після введення в обіг марки ««русскій воєнний корабль, іді…!», ЗСУ забезпечили відправку ворожого крейсеру «Москва» у заданому напрямку. Сподіваємось, що і марка ««русскій воєнний флот – до дна!» стане «пророчою» і врешті решт весь російський флот опиниться на дні, де йому і місце, а наше Чорне море очиститься від російської навали. Зараз на марці зображені знищені російські кораблі, які стали найбільшим збитком для ворожого флоту. І навіть це скорочене кладовище з російського брухту ледь вмістилося на зображення марки», – сказав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Фото: Національний заповідник «Хортиця»
Хортиця, марка, Укрпошта, ЗСУ
Добавлено: 10-05-2024, 00:27
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх