Фахівці Запорізького Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти, встановили, що 51 людина перебуває в полоні

У Запорізькому Центрі з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, наразі встановили долю понад 300 громадян, зниклих безвісти. З моменту створення в Запоріжжі Центру його фахівці опрацювали понад 1600 звернень та встановили факти перебування в полоні 51 людини. Про це повідомили в Національній поліції.

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Артур Добросердов відвідав Запоріжжя з робочим візитом. Він ознайомився з роботою регіонального Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, а також провів робочі зустрічі з поліцейськими, представниками Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС та оперативного командування «Схід».

Фото: Національна поліція
зниклі безвісти, люди, Запоріжжя
Добавлено: 25-05-2024, 01:32
2

Похожие публикации


Комментарии (2)

avatar
0
#1 Normand
stopping by woods on a snowy evening research pape dream research paper outline
avatar
0
#2 Lance
Замечательный сайт!!! Неожиданно обнаружил его в Google и был приятно удивлен! Материалы, которые я изучил здесь, оказались насыщенными информацией и очень практичными. Огромная благодарность за такой высококачественный, интересный контент. Я, кстати, тоже пишу статьи на разные темы, но в основном про продвижение сайтов и рекламу в Google Ads https://zenwriting.net/lightek777/seo-prodvizhenie-ili-kontekstnaia-reklama Если вам будет любопытно, посетите на мой сайт, поговорим!

Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх