В Оріхові парамедики поліції надали своєчасну допомогу чоловікові старшого віку
В Оріхові посеред вулиці літньому чоловіку раптово стало зле. Громадянин, який перебував неподалік, повідомив про ситуацію до поліції. Наряд правоохоронців-парамедиків прибув на місце та стабілізував стан містянина. Про це написали в поліції Запорізької області. За словами поліцейських, літній чоловік має гіпертонію і проблеми з тиском для нього – звична справа. На жаль, цього разу напад був сильнішим, проте неподалік перебували небайдужі громадяни та парамедики, які змогли своєчасно допомогти.
«Людина йшла в центр по справах, як раптом потемніло в очах і стало зле. Коли ми підбігли, він був практично у напівсвідомості. Візуально тілесних ушкоджень я не побачив, проте мова була нечіткою, а через сильне запаморочення спостерігалась хитка хода. Одразу разом із колегою ми надали чоловікові першу домедичну допомогу та запропонували відвезти його до лікарні на обстеження, але він відмовився», – розповів парамедик поліції Арнольд Попов.
Фото: Національна поліція
