Фанатський кібертурнір з FIFA 2022 відбудеться в Запоріжжі – відкрито реєстрацію для охочих
Наступного тижня у Запорізькому центрі молоді влаштовують фанатський кібертурнір з FIFA 2022. Товариські змагання пройдуть 11-13 червня для дітей військовослужбовців, школярів, студентів та працюючої молоді. Участь безоплатна, а переможці кожного турніру отримають подарунки від партнерів. Про це повідомили в центрі. Зареєструватися можна за посиланням.
Фото: Запорізький обласний центр молоді | Telegram