Програму всебічного розвитку та функціонування української мови затвердили в Запоріжжі
У Запоріжжі створили програму з всебічного розвитку та функціонування української мови. Від сьогодні триватиме її впровадження. Запоріжжя було останнім містом України, яке не мало такої програми. Про це повідомила виконувачка обов'язків міського голови Регіна Харченко.«Попереду - ініціативи, заходи від учасників робочої групи та структурних підрозділів міськради. Так ми разом прописуємо наш «Запорізький культурний код» та повертаємо собі своє рідне», – повідомила Харченко.
Фото: Regina Harchenko | Telegram