10 колишніх атомників ЗАЕС отримали відзнаки за високий професіоналізм та самовідданість
Десять працівників Запорізької АЕС, які нині працюють у філії Енергоатома «Аварійно-технічний центр» (АТЦ), отримали подяки за високий професіоналізм, мужність, патріотизм та самовідданість.Про це повідомили на сайті Енергоатома.
Понад 80 атомників ЗАЕС, які були змушені покинути Енергодар через російську окупацію, працюють у підрозділі, що займається ліквідацією наслідків аварій на підприємствах атомної енергетики.
Працівники наголосили на готовності після деокупації ЗАЕС швидко розпочати її відновлення та повернення до безпечної експлуатації.