135 млн грн податку на нерухомість надійшло до бюджетів запорізьких громад
У січні-серпні запорізькі власники нерухомого майна сплатили до бюджетів громад 135 мільйонів 400 тисяч гривень.Про це "Паноптикону" повідомили у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області.
Як зазначила начальниця ГУ ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, надходження податку на нерухоме майно перевищили минулорічні на 41 мільйон гривень або на 44 відсотки.
Найбільші суми перерахували до місцевих бюджетів суб'єкти господарювання-юридичні особи – понад 72 мільйони гривень, від фізичних осіб надійшло 63 мільйони гривень.
У серпні до скарбниць регіону спрямовано 13 мільйонів 200 тисяч гривень податку на нерухомість, це на 1 мільйон гривень або на 8% більше минулорічного показника.