Першокурсники запорізького ліцею «Захисник» прийняли Клятву ліцеїста

Напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня створення УПА першокурсники Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» прийняли Клятву ліцеїста.

Про це повідомляє "Паноптикон" з посиланням на допис ліцею.

40 юнаків і дівчат, багато з яких - діти військовослужбовців, учасників бойових дій та вимушено переміщені особи - урочисто присягнули на вірність Україні.

Почесними гостями церемонії стали воїни 30-го Корпусу морської піхоти ВМС ЗС України та 38-ої окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного, зокрема Герой України, молодший сержант Богдан Масьок.

Начальник ліцею Микола Хорішко звернувся до першокурсників зі словами, які підкреслили їхню особливу роль у долі країни: «Майбутньою елітою українського війська вам ще доведеться стати. Але елітою української нації ви стали вже сьогодні!»
Добавлено: 2-10-2025, 01:54
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх