До Дня довкілля Вільнянська громада висадила 700 дерев

У межах акції з озеленення, приуроченої до Дня довкілля, Вільнянська громада безоплатно отримала 700 саджанців дерев, які були висаджені у різних локаціях громади.

До доброї справи долучилися заклади освіти, старостинські округи, представники Вільнянської районної організації Товариства Червоного Хреста України, КЗ «Центр надання соціальних послуг», об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, Вільнянська міська рада.

Вільнянська міська рада висловила подяку всім, хто долучився до акції, проявивши активну громадянську позицію та любов до рідного краю, а окремо – комунальному сільськогосподарському підприємству «Запоріжзеленгосп» Запорізької обласної ради та його директору Олегу Куцевалову за надані саджанці.
Добавлено: 21-04-2026, 23:53
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх