Виктор Павлик продает уникальную коллекцию гитар, чтобы спасти Павлика-младшего (ВИДЕО)

Опубликовано: 11.10.2018, 15:30

Чтобы спасти жизнь своего младшего сына от рака, народный артист готов расстаться с уникальной коллекцией музыкальных инструментов, которые собирал десятилетия.

 
Аби вибороти життя свого молодшого сина у раку, народний артист готовий розпрощатися із унікальною колекцією музичних інструментів, які збирав десятиліття. Щоб врятувати молодшого сина Павла, якому поставили страшний діагноз «саркома», народний артист України Віктор Павлік розпродує свою колекцію гітар.
 
Про це повідомив журналісту сам музикант. «Я маю невеличку колекцію гітар… Тому що в свій час, років десять тому, я її зібрав, ту колекцію. Ну мав такий хист до цього… Дуже люблю гітари, я гітарист сам. Зараз, звичайно, з великим задоволенням цю колекцію розпродав би… Маю кілька десятків гітар… Це колекція, це ексклюзив. Для колекціонерів. Гітари є деякі дуже неординарні. Досить недешеві. Я готовий їх за півціни, за третину ціни продати… Просто майте на увазі, що я продаю свої гітари. Можливо, комусь треба», – зазначив на камеру Віктор Павлік.
 
Також виконавець розповів телевізійникам, що хвороба вразила сина раптово. Почалося із того, що в 19-літнього Павла стали з кожним днем усе більше німіти ноги. «За тиждень часу, грубо кажучи, його скосило. Забрали його в шпиталь, ну, зразу, звичайно, ніякого діагнозу не було, тому що відказали ноги, зрозуміло, треба МРТ, якісь аналізи. Ще тиждень пішов. Потім, коли я відвідував його в лікарні, він каже, що з половини тіла до низу нічого не чує зовсім, ніг не відчуває», – розповідає зірковий батько.
 
 
За словами Павліка-старшого, в інституті нейрохірургії синові зробили операцію, вирізали пухлину на рівні шиї, біля четвертого хребця, яка виявилася злоякісною. На момент оперативного втручання ракове новоутворення вже почала роз’їдати кісткову тканину. Три лабораторії підтвердили, що пухлина було злоякісною. На лікування нащадка артиста в ізраїльській клініці знадобиться як мінімум три мільйони гривень. Також артист просить усіх, хто поважає його творчість і має змогу помогти грошима, переказувати кошти на карту «ПриватБанку» (для переказів у гривні):  5168 7573 0016 2874, Павлик Віктор Франкович.
 
 
По материалам: T1.ua 

Новости по теме:
Американский боксер готов драться со своей бабушкой за $1,5 млн
2 октября 1932 года: Павлик Морозов
Запорожские патрульные готовы вернуть автомобилистам «коллекцию» номеров (ФОТО)
Федор Конюхов отправляется в уникальную экспедицию
В Киеве ребенку сделали уникальную операцию на сердце
Ватник-style: в России представили коллекцию одежды для «ополченок» (ВИДЕО)


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

22.01.2021, 15:25
У Запорізькій області очікується швидке танення снігу та льоду: рятувальники на сторожі
22.01.2021, 15:22
У Запорізькій області перевірять інтернати, пансіонати та хостели після трагедії у Харкові
22.01.2021, 15:13
DCH Ярославського оголосило конкурс на керівні посади "Мотор Січ"
22.01.2021, 10:46
До суду направлено обвинувальний акт стосовно депутата Запорізької міської ради, - ДБР
22.01.2021, 10:32
Прокуратура повернула державі кургани вартістю майже 12 млн грн.
22.01.2021, 10:31
На Запоріжжя затримали наркодилерок з товаром на 7 млн. грн.

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире