В Запоріжжі у неділю відбудуться президентські праймеріз УКРОПу

Опубликовано: 18.10.2018, 13:53

21 жовтня о 14:00 у Запоріжжі в залі палацу культури «Дніпроспецсталь» по бульвару Шевченка,1 відбудеться зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу Олександром Шевченком, Іриною Головатенко та Оксаною Тунік-Фриз.

Нагадаємо, що УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає внутрішня конкуренція, тож на президентські вибори йдуть не ставленики верхівки політсили, а кандидати, яких дійсно підтримує народ. Використовуючи досвід США, Великої Британії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Франції та інших розвинених країн, «Українське об’єднання патріотів» готове обрати справжнього лідера, єдиного й достойного кандидата від партії.

Протягом вересня, жовтня й листопада, кожної п’ятниці, суботи та неділі трійка учасників президентських праймеріз проводитиме публічні дебати та зустрічі в обласних центрах по всій Україні. Проголосувати за претендентів та їхні програми матимуть змогу члени УКРОПу з відповідних областей. Для того, аби поспілкуватися з учасниками праймеріз особисто, організатори радять приходити на місце проведення заходу за годину до його офіційного початку. Більше інформації про праймеріз, а також розклад туру зустрічей з кандидатами можна знайти на сайті: https://presidentukrop.com/

Короткі біографічні довідки учасників президентських праймеріз УКРОПу:

ОЛЕКСАНДР ШЕВЧЕНКО: народився 8 квітня 1971 року в місті Коломиї Івано-Франківської області. Здобув кваліфікацію радіоінженера в Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича. Трудовий шлях розпочав монтажником радіоапаратури. Пізніше очолював декілька підприємств. Автор ідеї та засновник гірськолижного комплексу «Буковель», за сім років перетворив чи не найдепресивніший регіон України на одне з найбільш відвідуваних у Східній Європі місць відпочинку. Народний депутат Верховної Ради України VII та VIIІ скликань. Член президії партії УКРОП. Провів понад 700 зустрічей з виборцями і вніс на розгляд 83 законопроекти. Завдяки старанням Олександра Шевченка у «Буковелі» пройшли лікування та реабілітацію понад 1 тис. солдатів – учасників російсько-української війни, пройшли реабілітацію 3200 дітей з ДЦП, аутизмом або вадами опорно-рухового апарату, безкоштовно оздоровилися 8 тис. пенсіонерів. Крім того, команда Олександра Шевченка створила Центр військової підготовки та інформації, а також регулярно підтримує медзаклади, спортивні та культурні проекти.

«Українці повинні мати можливості для саморозвитку. Бо незалежність держави неможлива без економічної незалежності її громадян».

 

ПРОГРАМА

Флагманський напрямок програми Олександра Шевченка, що має назву «Країна гідності й правди», – агресивна та систематична боротьба з корупцією. Саме вона допоможе Україні завоювати повагу в світі та забезпечити гідні умови для всіх українців. Ще одне ключове завдання програми – створення сильної держави, яка зможе уникнути «великої» війни, однак поверне Крим і території на сході України. Третій із важливих кроків – подолання бюрократії всіх рівнів і побудова «простої» країни.

 

 

ІРИНА ГОЛОВАТЕНКО: народилася 19 лютого 1976 року в Києві. Здобула диплом магістра за фахом «Математика» з правом викладання, навчаючись на механіко-математичному факультеті Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Також має музичну освіту. Працювала викладачем алгебри та геометрії у старших класах середньої школи № 43 міста Києва. Пізніше обіймала посаду фінансового аналітика й помічника керівника на підприємстві інвестиційного сектору. Наразі є керівником прес-центру УНІАН та його відділу зв’язків із громадськістю. Учасниця неурядової організації EU-Ukraine Women in Politics. Голова Солом’янської районної організації УКРОПу в місті Києві, а також заступник голови Київської міської організації партії.

 

ОКСАНА ТУНІК-ФРИЗ: народилася 1978 року в смт Ріпки Чернігівської області. Здобула диплом магістра права за фахом «Правознавство» у Класичному приватному університеті. Роком пізніше отримала диплом магістра за фахом «Управління суспільним розвитком» у Національній академії державного управління при Президентові України. Працювала у сфері зв’язків з громадськістю, була директором департаменту соціальної та кадрової політики в банківському секторі, а також заступником міського голови Чернігова. Від початку російсько-української війни активно займається волонтерською діяльністю. Наразі є заступником голови Комісії партійного контролю УКРОПу.

 

Новости по теме:
Олександру Шевченку, переможцю президентських праймеріз УКРОПу в Запорізькій області, вручили булаву
Баянисты со всей Украины собрались в «Баянне коло на Запоріжжі»
Запорізька «Самопоміч» - клон «Партії регіонів»
Завтра в Запоріжжі на мітингу проти "бєспрєдєла" виступатиме "Друга ріка"
Запорожцам предлагает принести игрушечные пистолеты для Владимира Путина
На сайте президента Украины появилась петиция о запорожских мостах

Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

27.05.2020, 15:27
В Запорожье возле центрального рынка и в сквере Пионеров установят видеокамеры
27.05.2020, 15:10
Продавцам и водителям в Запорожской области проще найти работу
27.05.2020, 14:40
Новый терминал аэропорта Запорожья откроют в конце июня, - мэр
27.05.2020, 13:50
Житель Мелитополя поджег дом и порезал руки, чтобы покончить с собой
27.05.2020, 13:05
Кабмін прийняв перелік спроможних громад Запорізької області
27.05.2020, 11:47
Под Мелитополем расследовали массовый замор пчел

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире