У трьох містах України повторно вибирають мерів

В Україні все ще тривають місцеві вибори

Проведення повторних виборів у Борисполі і Новгород-Сіверському обумовлені смертю переможців виборчих перегонів. А в Броварах підсумки виборів скасував суд через порушення.

У містах Бровари, Бориспіль та Новгород-Сіверський відбувається повторне голосування на виборах мерів. Про це свідчать дані ЦВК у неділю, 17 січня.

Робота виборчих дільниць розпочалася о 8:00 і буде завершена о 20:00.

Перевибори мера і міськради в Броварах міська ТВК призначила 23 листопада, після того, як 9 листопада Київський окружний адміністративний суд визнав вибори в цьому місті такими, що не відулися. Апеляційний суд 11 листопада остаточно скасував підсумки виборів у Броварах.

Причиною такого рішення суд назвав низку порушень, зокрема "права на вільні вибори, процедури таємного голосування, рівного виборчого права, а також те, що в назві типів виборів у бюлетенях допущені грубі помилки".

Проведення повторних виборів мерів у Борисполі і Новгород-Сіверському обумовлені смертю переможців виборчих перегонів.

Так, на виборах мера Новгород-Сіверського на Чернігівщині переміг чинний глава міста Олег Бондаренко. 29 жовтня стало відомо, що він помер від коронавірусу.

Бориспільська міська ТВК призначила повторні вибори міського голови ще 24 листопада. У Борисполі переможець виборів глави місцевої ОТГ Анатолій Федорчук помер від COVID-19 28 жовтня, ще до оголошення офіційних результатів виборів. Він був мером Борисполя з 2006 року.

Нагадаємо, 25 жовтня 2020 року по всій Україні пройшли місцеві вибори. Пізніше в ЦВК назвали їх одними з найскладніших в історії України "у зв'язку з умовами, які склалися під час їх організації".

За матеріалами: Корреспондент.net 
Добавлено: 17-01-2021, 17:04
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх