Для чего нужны «Школьные ревизоры» в каждой области

Опубликовано: 09.11.2018, 11:15

Минобразования откроет службы «школьных ревизоров» в каждой области. Первые территориальные органы планируется создать в шести регионах 

Державна служба якості освіти (ДСЯО), що централізовано відповідає за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, матиме власне представництво в кожній області України та м. Києві.

Відповідне рішення про утворення територіальних органів Державної служби якості освіти прийняв Кабінет міністрів, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.
 
«Держслужба якості – ідеологічно нова структура. Її основне завдання – не покарання винних, а допомога закладу, керівництву, вчителям у підвищенні якості їхньої діяльності та якості результатів навчання учнів. ДСЯО та її територіальні органи, насамперед, надаватимуть рекомендації щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проводитимуть інституційний аудит, затверджуватимуть за результатами експертизи освітні програми шкіл та братимуть активну участь у сертифікації педагогічних працівників», – пояснила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
 
Перші територіальні органи планується утворити в шести регіонах: Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Одеській, Харківській областях та м. Києві. Уже до кінця січня 2019 року Держслужба проведе конкурси на заміщення вакантних посад керівників та заступників керівників цих органів.
 
Очікується, що впродовж 2019 року такі структурні підрозділи Державної служби якості освіти запрацюють в усіх областях України. Наразі формується також штат центрального апарату ДСЯО.
 
Усі працівники Держслужби та її територіальних органів матимуть статус держслужбовців. Як результат, відбір на роботу відбуватиметься на конкурсних засадах та за низкою жорстких вимог Закону «Про державну службу».
 
 
По материалам: Главком

Новости по теме:
В Запорожье детям, чьи отцы воюют в зоне АТО, подарят школьные наборы
Запорожские ревизоры нашли нарушения в 93% проверок
Ревизоры просят запорожцев рассказать о фактах растрат бюджетных средств
У запорожских аграриев «украли» 5 тысяч га земли
Запорожское КРУ нашло миллионные нарушения в госзакупках ЗТМК
Запорожских родителей объединят в клуб

Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

15.10.2019, 07:47
Президент обезглавил район Запорожской области
15.10.2019, 07:27
В Запорожской области служебное авто ГУНП насмерть сбило пешехода (ФОТО)
14.10.2019, 16:55
«Ні капітуляції»: запорожцы вышла на митинг и шествие (ФОТО)
14.10.2019, 13:44
В Запорожье открыли дорогу через ДнепроГЭС: потратили 100 млн. грн.
14.10.2019, 12:48
В Запорожье задержали банду, которая за ночь "отработала" 12 авто
14.10.2019, 11:40
В Запорожье сверстники избили девушку-подростка: полиция занялась расследованием

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире