Пекарня Holy Sweets розкриває психологічні аспекти життя за допомогою їжі

Опубликовано: 26.01.2021, 22:48

Пекарня повного циклу виробництва Holy Sweets разом з можливістю попереднього замовлення готових наборів їжі до Дня усіх закоханих запускає акцію, щоб привернути увагу клієнтів до теми любові та почуттів.

Під час підготовки кулінарних наборів до свята, каманді Holy Sweets важливо було “познайомитись” з клієнтом, пізнати його більше і, звичайно ж, розпросити про почуття. Виявилось, що багато людей вважають кохання найпрекраснішим відчуттям, але з різних причин все ж бояться його, уникають і взагалі замикаються. А для деяких поняття любові та страху навіть стали тотожними.

Аби виправити ситуацію, що склалась у сфері почуттів, пекарня Holy Sweets вирішила подарувати клієнтам свою любов та турботу. У кожне замовлення працівники покладуть сувенірну продукцію, яка в іронічному світлі висміюватиме “любовні страхіття”. Таким чином, у кожного буде можливість опрацювати своє негативне ставлення до цього відчуття та прокласти стежку до більш щасливого та наповненого життя.

Власники пекарні заявляють, що і в подальшому планують підіймати питання особистого росту та емоційного розвитку. Познайомитись з пропозиціями до свята Усіх закоханих можна на їхній сторінці Фейсбук. Працюють тільки за попереднім замовленням, здійснюють доставку по всій Україні.

Holy Sweets знайома українцям ще з 2017 року. Раніше працювала тільки з сегментом B2B. Але вже більше ніж півроку розкриває простори B2C, освоюючи варіанти випічки “one bite”. Тому Holy Sweets розробить індивідуальний варіант меню як для романтичної вечері чи дружніх посиденьок, так і для корпоративного заходу та брендованих сувенірів. В арсеналі також мають веганське меню, подарункові набори і мерч із супер гострим гумором.

Holy Sweets бажає зробити життя людей веселішим, смачнішим та простішим. Приводів для свята або просто зустрічі з колегами, друзями, близькими може бути безліч. Ця пекарня підбере варіант на будь-який випадок. У розробці набори для переїзду, дівич-вечора, дружньої зустрічі, а також подарункові набори для чоловіків без фантазії та інші креативні та неординарні рішення життєвих ситуацій.

Новости по теме:
Президент наградил посмертно студента из Днепропетровской области
Дніпро сумує: пішов з життя видатний металург
Створи місто для життя
Янукович объяснил, почему до сих пор не наступило «покращення життя»
Запорожский облсовет выделил деньги на костюмы для музыкантов филармонии
Эксперт: Новая партия Рабиновича и Ко – бессмысленный осколок ПР


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

27.02.2021, 13:29
У Запорізькій області можуть ввести "червоний" рівень епіднебезпеки
27.02.2021, 11:00
Під Енергодаром незаконно вирубали сосни
27.02.2021, 10:28
COVID-19: 169 нових випадків та 10 летальних у Запорізькій області за добу
27.02.2021, 09:15
COVID-19: У Запорізькій області вакцінували 47 людей за добу
26.02.2021, 09:46
В Мелитополе спасли молодого лебедя: ослабел в морозы
26.02.2021, 08:58
У Запоріжжі за звалище виробничих відходів директора можуть посадити на 6 років

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире