Внучка Хрущова розповіла про головну проблему Путіна: "На її рішення кинуті всі сили"

Опубликовано: 01.02.2021, 08:00

Проблема, з якою сьогодні зіткнувся Володимир Путін, істотно впливає на рейтинг господаря Кремля. На її рішення Путін кинув всі сили.

Зараз пандемія коронавируса і її економічні наслідки при всій серйозності цих проблем в Росії не самі катастрофічні для Володимира Путіна. Є проблема, яка може стати для Путіна не просто колосально серйозною, а зіграти фатальну роль, повідомляє Діалог.UA.

На думку американського політолога Ніни Хрущовій, внучки радянського лідера Микити Хрущова, ця проблема - Олексій Навальний і протестний рух в його підтримку. На відміну від безлічі інших лідерів держав Путін переклав всю тяжкість "коронавірусних" проблем на МОЗ та на керівників територій, тобто фактично самоусунувся від коордінаторскіх функцій.

Зараз в Росії все прекрасно розуміють, що ніякого особистого вкладу Путіна в боротьбу з пандемією і її наслідками немає, а значить і додаткових репутаційних очок внаслідок цього він не отримає. "Все віддав на відкуп губернаторам, мерам або МОЗ, тобто він підноситься над всім і дає завдання. А далі вже вирішують, хто кращий, а хто гірший.

Наприклад, Москва, незважаючи на кількість захворювань, не так уже й погано справляється, і тому Путін, як то кажуть, в нулях, тобто це не підтримує його популярність, але і не прибирає теж ", - сказала Хрущова в інтерв'ю" Україні 24 ".

Проігнорувавши можливість заробити чимало додаткових балів до рейтингу, Путін зіткнувся з ситуацією, яка може цей рейтинг взагалі обрушити. Це розслідування Олексія Навального і протестний рух в його підтримку.

Ніна Хрущова зазначає: і в Кремлі розуміють, що у Путіна великі проблеми, він останнім часом не зробив нічого для поліпшення своєї репутації, а Навальний і його прихильники багато роблять для її погіршення. Саме з цієї причини, говорить політолог, на боротьбу з протестним рухом в Росії кинуті більш серйозні ресурси, ніж на боротьбу з коронавірусів.

"У нього (Путіна) зараз проблеми страшніше, ніж коронавірус: ця проблема - Олексій Навальний, глобальний Навальний. І, як ми бачимо навіть по реакції Кремля, на нього кинуто більше сил, ніж навіть на коронавірус", - підкреслила Хрущова.

 

Новости по теме:
В Запорожье в пожаре погибли бабушка и внучка
Білоруська опозиціонерка Тихановська розповіла, ким вважає Путіна (ВІДЕО)
Тука прокоментував значуще у справі МН17 рішення Нідерландів з приводу "незакритого" неба
Українські політологи і експерти про звернення Путіна до Федеральних зборів (ВІДЕО)
Стало відомо, як Байден допоможе Україні в протистоянні з Путіним
Пропагандист Кисельов показав сюжет про "віллу Навального"


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

09.05.2021, 16:01
На Запоріжжі поліція відкрила 4 кримінальні провадження за використання забороненої символіки (ФОТО)
09.05.2021, 15:33
Олександр Старух відвідав легендарний морський буксир "Корець" (ФОТО)
09.05.2021, 15:14
Запорізькі рятувальник попереджають про різке погіршення погоди
09.05.2021, 10:34
В Мелітопольському районі на пошті привласнювали гроші за комунальні послуги
09.05.2021, 08:58
COVID-19: в Запорізькій області за добу 111 нових випадків
09.05.2021, 07:25
В Запоріжжі чоловік пограбував співробітницю фінансової установи (ФОТО)

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире