Родичі вимагають назвати винних в загибелі переможця всеукраїнських вокальних конкурсів (ВІДЕО)

У Павлограді Дніпропетровської області під час демонтажних робіт на шахті стався обвал. Загинув один гірник, його колега травмований. Родичі шахтаря вимагають назвати винних.

29-річний Дмитро Курасов загинув в квітні 2021 року на обвалі шахти Благодатна. Дружина запевняє, що чоловіка відправили виконувати нову для нього роботу, та ще й в незнайомому місці. На цю шахту його перевели за кілька днів до смерті.

29-річного Дмитра Курасова знали не тільки в рідному Павлограді, а й далеко за його межами. Талановитий співак був учасником численних конкурсів і талант-шоу. Постійно виступав і на міських святах. За кілька днів до смерті Дмитра перевели на іншу шахту. Разом з ним повинен був бути і Віталій. Але колега відмовився. Дмитра, який до цих пір видобував вугілля, відправили розбирати металеві конструкції опори в шахту, яка вже майже не працювала. Але Дмитро погодився - адже його запевнили, що роботи на тиждень-два.

Під час робіт стався обвал. Чому і хто в цьому винен - ​​родичі загиблого досі не знають.

"Проходить розслідування, до якого нас не допускають. Ми б дуже хотіли брати активну участь в цьому розслідуванні. Ознайомитися з матеріалами розслідування, отримати копії, витяги. Нам не надають такої можливості. Тому у нас є сумніви в чесності і справедливості цього розслідування", - розповіла адвокат сім'ї загиблого Єлизавета Гур'янова.

Дружина додає - навіть про смерть чоловіка їй повідомила подруга, а не керівництво. На запит ТСН в шахтоуправлінні відповіли електронним листом, в межах своїх підприємств вони мають право переводити працівників від місця на місце. Все інше - з'ясовує комісія.

Конкретна хронологія подій і дій всіх, хто знаходився поблизу місця події, будуть однозначно зрозумілі після закінчення роботи комісії. Очікується, що комісія закінчить свою роботу і надасть висновки в першій половині червня.

Сім'я Курасова повинна отримати близько півмільйона гривень страхового відшкодування, щомісячні виплати по втраті годувальника та певні пільги. Але вдова сподівається, що винні в загибелі Дмитра понесуть покарання. Без батька залишилися двоє маленьких синів: старшому - п'ять, меншому немає і двох років.


Нагадаємо, в одній з військових частин трагічно загинув боєць Військово-Морських сил. У військовій частині проводять службову перевірку.

За матеріалами:  ТСН.
Добавлено: 2-06-2021, 15:00
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх