Альтернатива скасованим червоним дипломам: як тепер нагороджуватимуть успішних студентів

У випускників університетів в додатку до диплома буде відмітка з відзнакою.

Замість червоних дипломів, які скасували в 2021 році, українські заклади вищої освіти вказуватимуть інформацію про успішність випускників у додатку до диплому. Також планується дозволити ЗВО самостійно визначати вимоги до присудження нагороди

, пише ТСН

Про це повідомляє пресслужба Міносвіти.

Наразі відповідну ініціативу опрацьовують у Міністерстві освіти і науки і Мін’юсті, де мають зареєструвати відповідний документ. Чинним цей документ стане після того, як його буде опубліковано у виданні "Офіційний вісник України".

"Інформацію про особливі досягнення випускника заклад вищої освіти може зазначати в додатку до диплома європейського зразка в шостому розділі "Додаткова інформація". Вимоги до присудження відзнаки також визначають ЗВО самостійно", - йдеться в заяві.

Документи про вищу освіту можуть бути видані за встановленими науковими ступенями:
  • диплом молодшого бакалавра;
  • диплом бакалавра;
  • диплом магістра;
  • диплом доктора філософії/доктора мистецтва;
  • диплом доктора наук.
Нагадаємо, у Міносвіти оприлюднили наказ про скасування червоних дипломів. 

Без червоних дипломів! Усі студенти будуть отримувати абсолютно однакові документи про вищу освіту. Не важливо, відмінник ти чи трієчник. Таке рішення ухвалили в Міносвіти. Однак за лічені години воно викликало шквал обурення. Чи готові українці відмовитися від червоних дипломів? Чи дають вони взагалі якісь привілеї? Та як тепер відзначатимуть відмінників – дивіться далі.

Добавлено: 19-01-2021, 11:55
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх